ANTALYA

TALPA Test Center Antalya

TALPA Test Center Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) tarafından kurulmuş, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından yetkilendirilmiş, pilotlara yönelik ICAO İngilizce yeterlilik seviye belirleme sınavı yapan bir merkezdir.

TALPA Test Center Antalya ise, yine aynı niteliklere sahip ve TALPA Test Center'a bağlı olarak, ülkemizin diğer önemli havacılık şehirlerinden olan Antalya'da sınav yapan bir merkezidir.

TALPA Test Center ve TALPA Test Center Antalya test sağlayıcılığı hizmetini Budapeşte/İspanya merkezli TEC firmasından almaktadır. Merkezde uygulanan TEC İngilizce Testi havacılık İngilizcesi seviye belirlemede kullanılan, Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü ICAO’nun İngilizce Dil Yeterlilik Testi kriterlerine uygun, EASA/EU regülâsyonları ile uyumlu bir testtir.

TEC İngilizce Testi’nin uygulaması ve değerlendirmesi deneyimli uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Testin uygulaması TALPA Merkez ofiste, yapılan testlerin değerlendirilmesi TEC firmasının Budapeşte/İspanya ofisinde gerçekleştirilmektedir.

TALPA Test Center ve TALPA Test Center Antalya, pilotların uçuş sırasındaki İngilizce dili ihtiyaçları ve İngilizce yeterlilik seviye belirleme sınavlarında karşılaşabilecekleri zorluklar konusundaki tecrübesi ile dil yeterliliği hizmeti sunmaktadır. Kurduğu iş süreçleri ve uygulayacağı testler SHGM’den onay almış olan TALPA Test Center Antalya, tarafsız ve gelişmeye açık vizyonu ile bu sektörde lider olmayı hedeflemektedir.

Kayıt Ol
i-Line Talpa Test Center Antalya